Авторизация

Поиск

Лучшие пользователиРоссия


Vilnius

Израиль
Холон

Новые пользователи


25 июня 12, 16:52

evterpa evterpa

Объявления от evterpa

25 июня 12, 16:52

Стали відомі дати проведення Всеукраїнської спеціалізованої виставки «Український Музичний Ярмарок – 2012»

Як повідомляє організатор, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів», «Український Музичний Ярмарок – 2012» відбудеться з 27 – по 29 вересня 2012 року.
«Український Музичний Ярмарок» – це єдиний Всеукраїнський форум, на якому щороку презентуються найновіші розробки від виробників музичних інструментів, звукового і світлового обладнання. Це місце, де кожен може долучитися до розвитку музичного бізнесу в Україні.
Вже багато років поспіль у виставці традиційно беруть участь: дистриб’ютори, розробники та виробники професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів; творчі спілки; сервісні компанії; засоби масової інформації; продюсерські центри; організатори концертів та фестивалів, видавці музичної літератури тощо.
На виставці представлено повний спектр музичних інструментів – від акустичних та народних до електричних, останні досягнення у галузі музичної електроніки, програмного забезпечення, DJ обладнання. Кожен відвідувач має змогу пограти на будь-якому експонованому інструменті.
На сьогоднішній день «Український Музичний Ярмарок» є провідною музичною виставкою у Східній Європі, адже він презентує повний та найновіший асортимент продукції, необхідної для створення та просування музики.
Більшість компаній-учасників представляє унікальні закордонні майстер-класи, демонстрації від світових виробників музичних інструментів та професійного обладнання. Запрошеними гостями заходу у різні роки були гітарист Мік Тейлор (екс «Роллінг Стоунс»), Рік Уейкман (екс «Yes»), піаніст Берт Сморенбург, барабанщиця Патті Баллінас та ін., а також практично всі провідні українські музиканти.
Співорганізатором «Українського музичного ярмарку» є Національний комплекс «Експоцентр України» (м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1).
Виставка пройде за традиційної підтримки Міністерства культури і туризму України.

Комментарии

Нет ни одного комментария