Авторизация

Поиск

Лучшие пользователиРоссия


Израиль
Холон

Vilnius

Новые пользователи
Россия


Методы оценка стоимости бизнеса proexperti.ru.
17 июля 12, 00:53

VITER

Rock | Metal | Folk

Информация
Стиль:
Rock | Metal | Folk
Основана:
20 апреля 10
Тематика лирики:
Контакты
Влияние
Музыкальные стили:
Исполнители:
Биография группы VITER
VITER
FOLK’n’DUSTRIAL

Гурт був заснований навесні 2010 року, в живописному старовинному місті Львові, культурній столиці України.

За час існування VITER викристалізував нове звучання, що увібрало себе як попередній досвід музикантів , так і нові музичні ідеї. Гурт записує та засемпльовує традиційні українські інструменти, зробить їх звучання наближеним до електронних синтезованих звуків, додав до музики індустріальних шумів, електронних інструментів та потужних гітарних рифів. Новий запатентований музичний стиль отримав назву «FOLK’n’DUSTRIAL».

Чималу увагу гурт приділяє сценічному шоу, використовуючи різноманітні піротехнічні та інші візуальні ефекти. Вдало дебютувавши на найпотужнішому українському рок-фестивалі GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL у 2011 році, гурт отримав ще більшу симпатію аудиторії. Одним із найфеєричніших моментів у виступі гурту є величезний ріг у руках вокаліста, з якого у кульмінаційний момент вибухає двометровий фонтан іскор.

Починаючи з червня 2012 року на сайті гурту щотижнево публікуються одна-дві композиції у вигляді інтернет-синглів із нового альбому, кожна з яких має персональну концептуальну обкладинку. Після опублікування заключної пісні, альбом стане доступним для купівлі у високій якості на відповідних інтернет-ресурсах. Також планується видання альбому на фізичному носії.

Зараз гурт готується до виступу на літніх фестивалях, зйомку ще одного відео та планує тур у підтримку альбому.

Склад гурту має такий вигляд: Юліан Мицик - вокал, фольк інструменти, Святослав Адепт - гітара, бек вокал, фольк інструменти, Володимир Дереча – гітара, Олександр Ігнатов – клавішні, Богдан Потопальський - бас, бек вокал, Сергій Красуцький - барабани, бек вокал.

Фотографии группы VITER
Cтена группы VITER
Нет ни одного комментария